Služby

Ať už chcete prodat, pronajmout nebo koupit nemovitost, udělat odhad či vyřídit pasportizaci nemovitosti, jsem tu pro vás. Přečtěte si, s čím vším vám mohu pomoci.

Služby

Online odhad nemovitosti

Zvažujete prodej nemovitosti a chcete znát její tržní cenu? Díky zkušenostem, rozsáhlé prodejní databázi sítě RE/MAX a přístupu do cenových map ocením vaši nemovitost tak, aby jste ji prodali rychle a za co nejvyšší možnou cenu. Odhady tržní ceny nemovitostí dělám pro majitele nemovitostí zcela zdarma.

Zajímá mě víc

Prodej nemovitosti

Chcete prodat nemovitost, ale nevíte, jak na to? Rádi byste před zájemci ukázali z nemovitosti to nejlepší a dostali pak za ni adekvátní cenu, ale netroufáte si na to? Nedělejte si starosti a svěřte svou nemovitost mně, vím, jak na to.

Zajímá mě víc

Hypoteční úvěry

Ať už hledáte nový domov nebo plánujete rekonstrukci toho stávajícího, pomohu vám získat nejvýhodnější hypotéku na trhu. Naučím vás bankovní řeči, prozradím skryté poplatky a u banky vám vyjednám nejnižší úrok.

Zajímá mě víc

Koupě nemovitosti

Chcete koupit nemovitost, která by se stala vaším novým domovem, ale nemůžete najít tu pravou? S důvěrou se na mě obraťte. Nejen, že ji společně najdeme, ale ještě za vás vyřídím veškeré nutné papírování a úřední formality.

Zajímá mě víc

Pronájem nemovitosti

Hledáte do svého bytu či domu nájemníka, který se o nemovitost postará jako o vlastní? Najdu vám ho.

Garance nájemníka: Pokud vám daný nájemník vypoví smlouvu dříve, než uplyne 1 rok od podpisu, zdarma vám v krátkém čase seženu jiného a spolehlivého člověka.

Zajímá mě víc

Odhad pro dědické řízení

Zdědili jste nemovitost a potřebujete si pro notáře obstarat odhad její ceny? V dnešní době už nepotřebujete posudek od soudního znalce. Mnohem větší službu vám udělá odhad reálné tržní ceny, o kterou se rád postarám.

Zajímá mě víc

Pasportizace nemovitosti

Při prodeji nemovitosti odevzdá dosavadní vlastník dokumentaci novému vlastníkovi stavby. Pokud dokumentaci prodávající nemá, tak je podle zákona povinen tuto dokumentaci pořídit. Umožňuje-li to zákon, postačí zjednodušená stavební dokumentace neboli pasport stavby. To je možné např. v situaci, kdy stavba byla v minulosti řádně povolena a zkolaudována, slouží svému účelu, ale ověřená dokumentace odpovídající jejímu skutečnému provedení nebyla dochována, příp. nebyla pořízena, nebo neodpovídá skutečnému stavu.

Průkaz energetické náročnosti budov (PENB)

Už několik let platí zákonná povinnost mít vypracovaný energetický štítek (PENB) při prodeji i pronájmu nemovitosti. Nejenže jej musíte předat novému majiteli nemovitosti, ale musíte s ním disponovat již při samotné inzerci. Pokud o energetickém štítku nic netušíte, jsem tu pro vás.

Právní služby

Zajistíme pro vás kompletní právní servis, a to i mimo oblast realit.

Zajímá mě víc

Budeme spolupracovat?

Zavolejte mi, nebo napište e-mail a domluvíme si osobní schůzku.

Kontaktujte mě

E-book zdarma Jak správně prodat nemovitost