Online odhad

Zvažujete prodej nemovitosti a chcete znát její tržní cenu? Díky zkušenostem, rozsáhlé prodejní databázi sítě RE/MAX a přístupu do cenových map ocením vaši nemovitost tak, aby jste ji prodali rychle a za co nejvyšší možnou cenu. Odhady tržní ceny nemovitostí dělám pro majitele nemovitostí zcela zdarma.

Chci online odhad

Online odhad

Odhad na pár kliků

Většinou je stanovení tržní ceny nemovitosti možné již na základě odeslané poptávky. Stačí jen vyplnit formulář, párkrát kliknout a za pár hodin máte mnou vypracovaný odhad nemovitosti v e-mailové schránce. Pokud budu potřebovat další informace, zavolám vám, nebo pošlu e-mail. 

Poradím vám, jak správně nastavit cenu

Pravidelně sleduji realitní trh, a tak vám včas prozradím, kdy je načase zvednout cenu, nebo kdy naopak jít s cenou dolů.

Nechte si poradit od profesionálů a využijte online odhad ceny nemovitosti, která je navíc zdarma! Vyhnete se tak spoustě problémům spojeným se špatně zvolenou tržní cenou.

Vyplňte formulář

  Upozornění: Odhad nemovitosti vám poskytne rámcový přehled, může však vykazovat nepřesnosti. Přesný odhad nemovitosti je možné udělat po prohlídce nemovitosti, kdy jsme schopni přesněji posoudit klady, zápory a její potenciál na trhu. I tak vám však náš odhad nemovitosti poskytne kvalitní informace pro další rozhodování.

  uchováváním a zpracováváním vašich dat

  Budeme spolupracovat?

  Zavolejte mi, nebo napište e-mail a domluvíme si osobní schůzku.

  Kontaktujte mě

  E-book zdarma Jak správně prodat nemovitost